Spotkanie ISOC we wrześniu 2023

Spotkania robocze ISOC-PL

Z przestrzeni wirtualnej wracamy do świata rzeczywistego. Wracamy do idei osobistych spotkań, podczas których będziemy mogli działać i planować dalsze działania. Pierwsze spotkanie już w środę, 22 marca, o godzinie 19:00 w śródmieściu Warszawy. Spotykamy się VaPiano – róg Alei Jerozolimskich i Emilii Plater. Będziemy na piętrze, najprawdopodobniej przy jednym z dłuższych stolików w głębi.

Podczas najbliższego spotkania chcemy porozmawiać przede wszystkim o wyzwaniach stojących przed Siecią w najbliższych latach, i przygotować zarys listy pytań do komitetów wyborczych przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi.

Efekty dyskusji będą wykorzystane również podczas prezentacji o zagrożeniach dla Sieci w najbliższych latach, którą pokażemy na najbliższym PLNOGu. Z tej okazji organizatorzy konferencji przygotowali kod zniżkowy (-15%, ISOC_NA_PLNOG31) dla członków i sympatyków ISOC.

Mamy prośbę o sygnał na [email protected] o planach pojawienia się, żebyśmy mogli zorganizować miejscówkę odpowiedniej wielkości. Oczywiście osoby wcześniej niezgłoszone też zapraszamy 🙂

(prawa do zdjęcia: Bernard DUPONT, CC BY-SA 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0, via Wikimedia Commons)

Podobne wpisy