Vint Cerf - father of internet

Spotkanie z Vintem Cerfem

Od lat na całym świecie trwa debata na temat otwartej sieci. Jeden z “ojców internetu”, Vint Cerf, zgodził się wziąć udział w wirtualnym spotkaniu z członkami i sympatykami polskiego oddziału Internet Society.

Vint podsumuje aktualny stan internetu i toczących go problemów, potem możemy przejść do sesji Q&A i dyskusji. Z powodu trwającej pandemii, spotkanie odbędzie się w formie online.

Stream będzie dostępny na stronie www.internetsocietypoland.org. Na tej stronie znajdą też się informacje na temat możliwości wzięcia aktywnego udziału w spotkaniu – nie chcemy, by był to wykład, lecz by każdy mógł zadać pytanie lub wziąć udział w dyskusji.

Spotkanie będzie dość kameralne – Vint Cerf znalazł czas specjalnie dla polskiego ISOC – dlatego zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu i przygotowania paru pytań. Jednak oczywiście nie zamykamy się we własnym gronie, i jeśli znasz kogoś, dla kogo będzie to interesujące, podeślij mu proszę tę informację.

Jeśli już wiesz, o co chcesz zapytać, lub jaki temat poruszyć – wyślij proszę pytanie wcześniej ułatwi to sprawne przeprowadzenie spotkania (adres: zarzad @internetsocietypoland.org, [Cerf] w nagłówku ułatwi szukanie)

Mamy na całość 60-90 minut, początek zaplanowaliśmy na wtorek, 29 września 2020 r., na godzinę 14:00.

Podobne wpisy