cyberISOC #1

CyberISOC #1

14 grudnia (czwartek) Internet Society Poland organizuje pierwsze z cyklu bezpłatnych spotkań poświęconych cybersecurity. Ideą spotkań jest łączenie wiedzy z praktyką – dlatego możecie liczyć zarówno na ciekawe prezentacje, jak i możliwość zdobycia wiedzy praktycznej.

Wstępna agenda spotkania:

  • 18:45 Powitanie, przedstawienie i podziękowania (Łukasz Jachowicz)
  • 19:00 Solarwinds, incydent wszechczasów (Adam Haertle)
  • 20:05 Szukanie dziur w całym, czyli o pentestach słów kilka (Krystian Powójski)
  • 20:40 Warsztaty praktyczne z Hack The Box
  • 21:30 Zaczynamy kończyć

Spotykamy się w warszawskiej siedzibie Google, w The Warsaw Hub przy Rondzie Daszyńskiego 2c.

Z przyczyn logistycznych obowiązują zapisy. Ze względu na konieczność przekazania listy ochronie budynku, zapisy zakończyliśmy 12 grudnia o 23:59:59. Proszę – daj znać jeśli po zapisie zmienisz plany, ułatwi nam to logistykę. Liczba miejsc jest ograniczona!

Spotkanie jest możliwe dzięki wsparciu Google, Safesqr, Zaufanej Trzeciej Strony oraz Hack The Box. Dziękujemy! 

Warto przynieść naładowany komputer z zainstalowanych maszyną wirtualną i uruchomioną w niej dystrybucją Kali Linux: https://www.kali.org/get-kali/#kali-virtual-machines – chcemy, by nasze spotkania były też miejscem, gdzie możemy razem się uczyć i rozwijać.

Jednocześnie zapraszamy do członkostwa w ISOC – nic to nie kosztuje, a ułatwia wspieranie naszych działań. Więcej informacji na temat członkostwa: https://www.internetsocietypoland.org/dolacz-do-nas/

Zachęcamy też do zapisu na listę announce – https://www.internetsocietypoland.org/subskrybcja/ – na której będą się pojawiać informacje o kolejnych wydarzeniach tego typu – również w wersji online.

Podobne wpisy